Miškuf - Odborná prax - Socialbakers, Praha

Odborná realizovaná s podporou národného projektu „Vysoké školy ako motory rozvoja vedomostnej spoločnosti“, ITMS kód projektu 26110230120

V auguste sa doktorand Martin Miškuf zúčastnil odbornej praxe

v českej spoločnosti Socialbakers sídliacej v Prahe.

Martin Miškuf: "V auguste som sa zúčastnil odbornej praxe vo firme Socialbakers a.s., v Prahe v Českej republike, ktorá sa zaoberá analýzou dát zo sociálnych sieti. Táto firma sa behom posledných rokov rozrástla a v súčasnosti (2015) má okolo 350 zamestnancov po celom svete. Jej zakladateľ Jan Rezab bol magazínom Fortune zaradený do celosvetového rebríčka 30 ľudí pod 30 v oblasti sociálnych sieti a marketingu."

SB1

"Vďaka projektu som mal možnosť robiť v medzinárodnej spoločnosti ktorá už má vybudované svoje meno vo svete. Mal som možnosť porovnať svoje vedomosti s požiadavkami trhu a absolvovať rôzne školenia a získať ďalšie odborné vedomosti a skúsenosti. Tento mesiac mi dal plno nových skúsenosti po odbornej stránke, ktoré využijem vo svojom ďalšom štúdiu. Okrem toho som však mal možnosť spoznať prácu v medzinárodnom kolektíve ľudí v pokrokovej dynamicky sa rozvíjajúcej firme."

SB2

Priestory tejto firmy su veľmi zaujímavé

Friday the 29th. Inteligentné Kybernetické Systémy. All rights reserved.