IBM prednáška PMQ - IEEE Student Branch aktivita

IBM prednáška PMQ - IEEE Student Branch aktivita

4.5.2017 skupina doktorandov IKS-IEEE Student Branch a vyučujúci predmetu Riadenie a vizualizačné systémy zorganizovali pre študentov KKUI TUKE prednášku ďalšieho odborníka z praxe. Bola na tému Predictive Maintenance and Quality (PMQ) prenášal Dominik Imrich zo spoločnosti IBM Slovensko, Košice. V rámci tejto prednášky sa študenti dozvedeli nové trendy z oblasti analýzy dát. Taktiež nám Dominik Imrich priblížil riešené problémy a použité technológie úspešne realizovaných projektov. Okrem toho si pre študentov pripravil aj prípadovú štúdiu z priemyselnej oblasti v nástroji IBM SPSS Modeler. My vám aj tento krát prinášame fotky z tejto akcie.

RaVS IBM PMQ 5

Profesorka Iveta Zolotová predstavila Dominika Imricha zo spoločnosti IBM,
ktorý prednášal na tému Predictive Maintenance and Quality (PMQ).

RaVS IBM PMQ 3

Prednášky sa zúčastnili hlavne študenti 2. a 4. ročníka KKUI TUKE.

RaVS IBM PMQ 2 RaVS IBM PMQ 7

RaVS IBM PMQ 6 RaVS IBM PMQ 4

Táto téma zaujala študentov aj vďaka tomu, že táto prednáška bola obohatená o prípadovú štúdiu.

Friday the 29th. Inteligentné Kybernetické Systémy. All rights reserved.